Robimy manicure, MAKEUP.. Dbamy o ubiór.... A co ze stopami !!????? Kiedy należy zadbać o stopy? Większość traktuje je po
Macoszmu!!!!! Latem odkrywamy stopy....... Zadbaj o ich piękny wygląd.. PEDICURE / ZAPISY.... Kontakt telefoniczny 607655550. SKONTAKTUJ SIĘ TELEFONICZNIE, SKORZYSTAJ Z WYJĄTKOWEJ OKAZJI PIELĘGNACJI STÓP Z MALOWANIEM SOLAR GEL TYLKO ZA 30 zł w "URODADAYSPA"

stopy stopy2 stopy3 stopy4

- Manicure biologiczny:

  • zmiękczanie skórek wokół paznokci delikatnymi płynami,manicure
  • odżywczy zabieg dla paznokci cienkich, łamliwych ...
  • zastosowanie masek, kremów, delikatnych kwasów na skórę dłoni celem wygładzenia, nawilżenia, natłuszczenia skóry dłoni,
  • masaż dłoni,
  • manicure ozdobny.

- Rewolucyjny lakier do paznokci zapewniający tydzień modowej perfekcji bez użycia bazy!manicure2

Lakier do paznokci, który zwiększa swoją wytrzymałość pod wpływem naturalnego światła, kiedy inne zwykłe lakiery odpryskują, a ich wygląd się pogarsza z biegiem czasu.

To lakiery, które dają Ci pewność.

Atuty:

Solidność - Daje możliwość noszenia nieskazitelnych paznokci, w świeżych kolorach przez tydzień, bez odpryskiwania. Zapewnia lepsze efekty niż wiodące na rynku zwykłe lakiery do paznokci.

Samoutwardzalny - oznacza krótszy czas potrzeby na wykonanie usługi w salonie.

 paznokcie

- Manicure hybrydowy jest zdrowszą dla paznokci, starszą wersją manicure, a także kosztuje mniej niż nałozenie tipsów. Jest alternatywą dla paznokci żelowych i akrylowych. Nie niszczy płytki paznokciowej. Lakiery używane w tej odmianie manicure różnia się od "zwykłych lakierów", ponieważ są połączeniem właściwości lakieru plus żelu do paznokci. Lakier trzyma się na płytce paznokcia około 3 tygodni, nie odpryskuje, nie ściera się, kolor nie blaknie, pięknie błyszczy. Idealny manicuer dla Pań ograniczonych czasowo oraz na kilkutygodniowe urlopy i służbowe wyjazdy.

Po trzech tygodniach lub wcześniej, usunięcie lakieru jest tylko możliwe w salonie kosmetycznym, ponieważ lakier ten jest odporny na zmywacz.

 

- Manicure dla panów - tradycyjny

stat4u