Makijaż permanentny wykonywany w Salonie "URODA Day Spa" zapewnia przewagę nad konkurencją poprzez:

  • lata praktyki
  • perfekcyjne wprowadzanie pigmentu
  • tuszowanie zmian pigmentacyjnych
  • rekonstrukcja ubytków brwi, rzęs
  • optyczne likwidowanie blizn
  • nierówności lini wargowej, brwi itp.

Korekta ust Korekta ust Korekta ust z cieniem Powiększanie ust z wypełnieniem Korekta brwi więcej zdjęć w galerii

Trwały makijaż to idealne rozwiązanie dla Pań, które cenią sobie wygodę, chcą delikatnie skorygować kształt i kolor ust lub brwi, oraz nadać wyrazistość swoim rysom.

Zabieg polega na wprowadzeniu naturalnych pigmentów do głębszej warstwy naskórka. W ten sposób można podkreślić kontury ust i wypełnić je w całości kolorem, namalować delikatne kreseczki u nasady rzęs, które sprawią, że oczy nabiorą głębi, a także przyciemnić i nadać piękną linię brwiom. W naszym gabinecie makijaż trwały wykonuje odpowiednio przeszkolona linergistka przy pomocy profesjonalnego urządzenia, które pozwala na bardzo precyzyjne i równommierne wprowadzenie pigmentu na jednakową głębokość.

Stosujemy wyłącznie oryginalne i bezpieczne barwniki najwyższej klasy. Gwarantujemy doskonały efekt utrzymujący się zależnie od intensywności użytych kolorów. Znamy wszystkie metody wykonywania makijażu permanentnego.

Niektóre firmy europejskie nazywają makijaż permanentny inaczej, jednak na całym świecie występuje on pod nazwą permanent make-up.

Ostatnie badania rynku kosmetycznego w Polske wykazują, że makijaż permanentny zyskuje coraz większy rozgłos i uznanie nie tylko jako zabieg upiększający, ale jako usługa korygująca trwałe defekty urody. Dzięki jego zastosowaniu doświadczony wizażysta może delikatnie, nie niszcząc cery, wprowadzić elementy makijażu utrzymujące się trwale i optymalnie długo, co jest gwarancją pełnej satysfakcji i komfortu psychicznego Klienta.

Serdecznie zapraszamy Panie i Panów na konsultacje w gabinecie, gdzie służymy wszelkimi poradami i informacjami.

Salon "Uroda Day Spa" od 1997r. jest pierwszym w Lesznie Centrum Makijażu Permanentnego.


Dlaczego barwnik blednie w krótkim czasie od wykonania mikropigmentacji?

MELANOGENEZA - to szereg reakcji biochemicznych, które warunkują powstawanie melaniny odpowiedzialnej za koloryt skóry. Pigment skóry powstaje pod wpływem enzymu TYROZYNAZY, którego aktywność pobudzana jest m. in. przez promieniowanie UV. Pod wpływem promieni UV dochodzi do nadmiernej produkcji melaniny  w komórkach skóry do jej skupienia widocznej w postaci przebarwień.

Co powoduje powstawanie przebarwień i nierówne rozłożenie barwnika w skórze:
- czynniki genetyczne
- czynniki hormonalne
- zażywanie leków fotouczulających
- niedobór witaminy D
- niewłaściwe stosowanie kosmetyków...

Produkcja melaniny odbywa się poprzez komórki melanocyty - inaczej melanosomy z udziałem tyrozynazy.
Kiedy melanocyty wypełnia się pigmentem w makijażu permanentnym, są przesuwane wraz z barwnikiem do powierzchni naskórka. Dlatego też dwuetapowy zabieg mikropigmentacji daje gwarancję o wiele dłuższego efektu. Wskazana jest kontrola stanu skóry po wprowadzeniu barwnika po 15 dniach również miesiąc po zakończeniu zabiegu.

 

MOŻLIWE REAKCJE PO MIKROPIGMENTACJI.

Towarzyszyć może lekkie swędzenie, uczucie ściągania i pieczenia oraz widoczne złuszczanie naskórka.
Zastosowanie kremu zalecanego przez linergistkę niweluje związany z tym dyskomfort.

 

MIKROPIGMENTACJA ZAWSZE JEST WYKONYWANA W GABINECIE "URODA DAY SPA" POD ZNIECZULENIEM MIEJSCOWYM!!! ODCZUWANIE BÓLU ZALEŻY OD WYSOKOŚCI PROGU WRAŻLIWOŚCI NA BÓL KLIENTA
KOREKTY

Korekta do 1 roku - 1/3 aktualnej ceny
Korekta do 2 lat - 1/2 aktualnej ceny
Korekta do 3 lat - 2/3 aktualnej ceny

Korekta nieudanego makijażu (wykonanego w innym gabinecie) - 100% ceny nowego makijażu +40% korekta

stat4u