Nowość! Aparatura do zwalczania wirusów, pasożytów, grzybów, pleśni, patogenów, które wywołują w organizmie człowieka wiele chorób i dolegliwości. Najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie odpowiadające generatorom laboratoryjnym. Odpowiednio dobrane programy są całkowicie bezpieczne. Były testowane przez zespół naukowców oraz Instytuty Naukowe w Polsce i za granicą.
Nowoczesne rozwiązanie technologiczne stało się przełomem w oczyszczaniu organizmu prądami niskiej częstotliwości. Wybierając dany program, urządzenie samo przełącza częstotliwość dostrajając się po kolei do wszystkich pasożytów i mikrobów wywołujących różne schorzenia.

PRZECIWWSKAZANIEM do stosowania urządzenia jest jedynie ciąża, rozrusznik serca, epilepsja, choroby serca.

ZALETY:
- możesz powstrzymać wypadanie włosów
- możesz zlikwidować permanentne zmęczenie
- mogą zniknąć kurzajki
- może poprawić Ci się wzrok i słuch
- możesz poskromić nadmierny apetyt
- likwidowanie objawów grypy i przeziębień

Największą tragedią jest niezauważenie szkodliwego działania POLUTANTÓW - toksycznych substancji w organizmie ludzkim, które rujnują system immunologiczny organizmu. W tej sytuacji organizm staje się żywicielem PRZYWR.
Przywry to robaki płaskie należące do gromady Trematody. To najgorsze z pasożytów!!!
Zakażenie następuje poprzez wypicie skażonej wody lub spożycie roślin zawierających larwy. Trafiają do przewodu pokarmowego i poprzez krew trafiają do wątroby, woreczka żółciowego oraz do innych narządów i tkanek człowieka jak i zwierząt.

Przywry powodują mechaniczne uszkodzenie tkanek człowieka.

Poddając się kompleksowym zabiegom przy użyciu najnowszej aparatury, pozbędziesz się nieproszonych gości w swoim organizmie, odzyskasz siły, dobre samopoczucie, urodę i staniesz się detektywem swojego zdrowia.

Dzwoń i umów sie na wizytę.
Zapisy na zastosowanie urządzenia - telefonicznie lub osobiście.

Pamiętaj! - Najgorszy pasożyt żyje w naszych organizmach i potrafi produkować 20 000 jajeczek podczas snu i egzystować przez wiele lat.

stat4u